top of page
Головна

Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна
на базі культурно-освітнього центру GOROD

ФАКУЛЬТЕТ МАТЕМАТИКИ І ІНФОРМАТИКИ

НАШЕ НАВЧАННЯ

КРОК В МАЙБУТНЄ

Великі ІТ компанії не залишають поза увагою студентів Каразінського університету. Так, одна з провідних компаній компанія CGI надала студентам доступ на освітню онлайн-платформу Skillsoft. Адже співробітники компанії також проходять навчання на цій платформі задля підвищення своєї кваліфікації. Компанія CGI підтримує українських студентів.

Для розуміння, як працюють сучасні ІТ компанії, представники компанії запросили молодих фахівців та розповіли про свою діяльність, дали змогу пройтись їх офісом та поспостерігати за робочим процесом. Це надало натхнення студентам та візуалізацію їхньої майбутньої співпраці з успішними ІТ команіями. За подальшого розвитку молодых специалистов, компания CGI предоставила студентам доступ к освітню онлайн-оборудования Skillsoft. Адже совместные компании також проходят навчання на цій платформе за для двищення своєі.

Крок в майбутнє: інноваційні технології та зв‘язки з ІТ компаніями

МІТИНГИ

Зараз, як ніколи, важливо підтримувати Україну. Один з найкращих способів це зробити – піти на мітинг. Наші студенти не стоять осторонь та приходять на кожну демонстрацію, адже розуміють, наскільки важливо привертати до себе увагу та наголошувати про необхідність надання допомоги нашій державі. Вони гуртуються, несуть з собою прапори та створюють плакати, бо всіх об’єднує лише одне бажання – якомога швидше наблизити Україну до перемоги.

АЛЬПІЙСЬКІ КАНІКУЛИ

Зараз, як ніколи, важливо підтримувати Україну. Один з найкращих способів це зробити – піти на мітинг. Наші студенти не стоять осторонь та приходять на кожну демонстрацію, адже розуміють, наскільки важливо привертати до себе увагу та наголошувати про необхідність надання допомоги нашій державі. Вони гуртуються, несуть з собою прапори та створюють плакати, бо всіх об’єднує лише одне бажання – якомога швидше наблизити Україну до перемоги.

ДОЗВІЛЛЯ

ДНІ НАРОДЖЕННЯ

Ще на початку навчання у студентів (можливо, додати назву факультета) сформувалася їхня перша традиція: вітати одногрупників з днем народження від усього колективу. Вони разом придумують ідеї для привітання та вже після цього розподіляють завдання: хтось надуває повітряні кульки, хтось приносить торт, хтось замовляє подарунок, а хтось промовляє щирі та теплі слова. Дарувати приємні спогади в такі тяжкі часи – це найкраще, що студенти можуть зробити, тому ні одна можливість не проходить повз них.

ФІЛОСОФСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ  

15.03.2023

Студентське дозвілля, наповнене змістом

15.03.2023 р. студенти філософського факультету мали унікальну нагоду відвідати концерт заслуженої артистки України Оксани Стебельської і бенду «Українські барви»  «Так звучить Україна» та почути українську класичну музику,  джазові композиції, бардівську пісню, фольклорні твори. На художньому вернісажі, представленому в межах благодійного концерту, наші студенти ознайомилися із роботами українських художниць – Юлією Грцмеле, Лесю Федорів та харків'янкою Тетяною Крикун, поспілкувалися з авторками  малярських робіт про тематику, концепти, різні техніки виконання. Отже, вони на заході як збагатилися позитивними емоціями, так і новими знаннями.

Весна приходить разом з Генієм

«Весна приходить разом з Генієм» – такою акцією студенти філософського факультету відзначили день народження нашого Кобзаря: прочитали улюблені твори, створили художньо-поетичну галерею із репродукцій найвідоміших картин Тараса Григоровича та його крилатих висловів. У межах акції викладач кафедри українознавства, к. філологічних наук Людмила Зіневич провела лекцію для студентів та викладачів Каразінського університету: «Тарас Шевченко: чия правда, чия кривда і чиї ми діти», у якій ішлося про шевченківські імперативи,  про його трактування минувшини, про роль своїх і чужих історичних особистостей у долі України, про незасвоєні уроки історії («якби ми вчились так, як треба»), які доводиться засвоювати нині.

photo_2023-03-19_19-47-51.jpg

Весняні вечорниці

Студентське життя неможливе без творчості. Тому на філософському факультеті  стало доброю традицією проводити так звані вечорниці, на яких студенти діляться своїм доробком у літературі, кінотворчості (у нас є й такі), малярстві, фотографії, обговорюють тенденції у сучасному українському та світовому мистецтві. Весняні вечорниці були присвячені темі кохання, тому звучала переважно любовна лірика, коротка проза відповідної тематики, успішно пройшла презентація  кліпу «Вечорниці», авторами, сценаристами, операторами й акторами якого були студенти-візуали (спеціальність «Візуальне мистецтво»).

bottom of page