top of page

Український Науковий Ліцей у Мюнхені

Обновлено: 25 июл. 2022 г.


ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, 25.07.2022

ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ ДОПОВНЮВАТИСЬ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ

Культурний центр GOROD запрошує юнаків та дівчат, що у 2022 році закінчують 9 або 10 класи української середньої школи, до навчання в Українському Науковому Ліцеї у Мюнхені.


Навчальна програма буде узгоджена з Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Баварії. Поглиблено вивчатимуться математика, інформатика, німецька та англійська мови.


Форма навчання змішана, очно-дистанційна. Навчання буде проходити переважно в Освітньому центрі на базі Культурного центру GOROD у Мюнхені. Поруч будується хостел для тимчасового проживання учнів. Кількість місць для навчання обмежена, кандидати на вступ будуть проходити співбесіду.


Додаткові співбесіди для тих, хто бажає поступити в наш Український Ліцей:


30.07, 15:00 - 10 клас 30.07, 16:30 - 11 клас


Для тих, что пройшов співбесіду:

Вам буде потрібно підписати договори з ліцеєм - договір батька або опікуна та окремо договір Ліцею з майбутнім учнем. Усі формуляри договорів будуть опубліковані на сайті 31 липня. Подання документів триватиме з 1 по 27 серпня.

Зареєструйтеся, щоб отримати детальнішу інформацію про вступ. Запрошення на установчі збори буде надіслане вам на вказану електронну адресу.


Зареєструйтеся за цим посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEIL6NnG0fw-TYcb6XBNu-k081Ja_rJT1bKv0Xo09MdWR5mA/viewform


FAQ - часті питання щодо 1 ступення навчання в Українському Учбовому Центрі, Мюнхен.

Навчання в Українському Науковому Ліцеї.


Який порядок вступу на навчання, які документи будуть потрібні, коли їх треба буде подавати?

Всі абітурієнти мають написати мотиваційного листа та пройти вступне тестування у Мюнхені. Порядок вступу знаходиться на стадії затвердження, строки подачі документів будуть повідомлені наприкінці липня.

Ми зареєстровані в іншому місті/землі/країні, але хочемо вчитися у вас, це можливо? Чи надається гуртожиток, на яких умовах, чи є допомога із житлом?

Мені 15/16, чи можу я приїхати один/одна? Як оформитися неповнолітнім?

Якою мовою проходитиме навчання?

Чи буде навчання платним і якою буде вартість навчання?

3 325 просмотров0 комментариев