Український Науковий Ліцей у Мюнхені

Обновлено: 8 июн.


ОНОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, 08.06.2022

ІНФОРМАЦІЯ БУДЕ ДОПОВНЮВАТИСЬ ТА МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ

FAQ - часті питання щодо 1 ступення навчання в Українському Учбовому Центрі, Мюнхен.

Навчання в Українському Науковому Ліцеї.


Який порядок вступу на навчання, які документи будуть потрібні, коли їх треба буде подавати?

Всі абітурієнти мають написати мотиваційного листа та пройти вступне тестування у Мюнхені. Порядок вступу знаходиться на стадії затвердження, строки подачі документів будуть повідомлені наприкінці липня.


• Ми зареєстровані в іншому місті/землі/країні, але хочемо вчитися у вас, це можливо? Чи надається гуртожиток, на яких умовах, чи є допомога із житлом?

Навчання у Ліцеї відбуватиметься очно, у Мюнхені. На жаль, для постійного проживання у нашому будинку умов немає. Ми маємо намір винайняти приміщення для гуртожитку, але не можемо зараз нічого гарантувати.


• Мені 15/16, чи можу я приїхати один/одна? Як оформитися неповнолітнім?

Це питання тісно пов'язане з можливістю надати гуртожиток. За умови, якщо ми орендуємо приміщення для постійного гуртожитку, ми зможемо надати проживання там неповнолітнім, оформивши опіку. Наразі точного прогнозу немає.


• Якою мовою проходитиме навчання?

Українською. Але значна частина навчальних матеріалів буде німецькою, англійською та російською мовами.


• Чи буде навчання платним і якою буде вартість навчання?

Навчання в навчальному центрі в Мюнхені не буде безкоштовним. Щоб полегшити доступ до навчання для тих, у кого немає змоги його оплачувати, ми сподіваємось заручитися фінансовою підтримкою німецьких фондів та компаній, що могли б відшкодувати ці витрати. Точні цифри студентських внесків будуть названі пізніше.Культурний центр GOROD запрошує юнаків та дівчат, що у 2022 році закінчують 9 або 10 класи української середньої школи, до навчання в Українському Науковому Ліцеї у Мюнхені.

Навчальна програма буде узгоджена з Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Баварії. Поглиблено вивчатимуться математика, інформатика, німецька та англійська мови.

Форма навчання змішана, очно-дистанційна. Навчання буде проходити переважно в Освітньому центрі на базі Культурного центру GOROD у Мюнхені. Поруч будується хостел для тимчасового проживання учнів. Кількість місць для навчання обмежена, кандидати на вступ будуть проходити співбесіду.

Зареєструйтеся тут, щоб отримати детальнішу інформацію про вступ. Запрошення на установчі збори буде надіслане вам на вказану електронну адресу.

1 264 просмотра0 комментариев