top of page

Український Науковий Ліцей у Мюнхені

Обновлено: 24 авг. 2023 г.


Останнє оновлення 24.08.2023


Увага!

У багатьох навчальних закладах в Україні цього року вже не буде можливості навчатися онлайн!


Культурний центр GOROD пропонує школярам, які люблять математику,взяти участь у проєкті, який наш GOROD веде разом із Науковим Ліцеєм у Харкові. (Науковий Ліцей у Харкові до початку цього навчального року називався фізико-математичним ліцеєм N27. Ліцей створений 1963 року, є однією з найкращих шкіл України.)


Школярі з 5 по 10 клас зможуть продовжити онлайн-навчання, а юнаків та дівчат, які у 2023 році закінчили 10-й клас української середньої школи або відповідний курс українського коледжу,запрошує до щоденного офлайн-навчання в Науковому Ліцеї в Мюнхені.


Навчання у 11 класі почнеться за баварським розкладом канікул з 12 вересня.

Навчання в 5-10 класах почнеться з 1 вересня.


Кількість місць для навчання обмежена!


Пропонуємо всім зацікавленим терміново заповнити реєстраційну форму для можливості зв'язатися з вами, щоб пройти консультації та онлайн-співбесіди з керівництвом Наукового Ліцею в Харкові.


Після цього батьки прийнятих на навчання школярів мають написати заяву на

ім'я директора ліцею, у відповідь їм буде надіслано документ про зарахування, який буде підставою для передання документів зі шкіл, що учні відвідували раніше, до Харківського ліцею.


До заяви треба буде додати копії оцінок за попередній рік навчання.

Для вступу в 11 клас також необхідно додати копію свідоцтва про закінчення 9 класу.


У рамках нашого проєкту, усім школярам у Мюнхені буде також запропонована допомога тьюторів, студентів ХНУ Каразіна.


Додаткові співбесіди для кандидатів на вступ у 11-й клас пройдуть 04.09.23, після реестрації ві отримаете інформацію про час співбесіди.


Зареєструйтеся за цим посиланням, щоб отримати детальнішу інформацію про вступ:Запрошення на установчі збори буде надіслане вам на вказану електронну адресу.
5 664 просмотра0 комментариев

Comments


bottom of page